BUFF PACK RUN CAP CZAPKA Z DASZKIEM

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: NRMS4005-7
  • Producent: BUFF
  • Dostępność: Jest  (1 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 80,49 zł 99,00 zł

BUFF PACK RUN CAP R-Solid Black SKŁADANA CZAPKA Z DASZKIEM I FILTREM UV

PACK RUN CAP BUFF® to niezwykle lekka czapka z poliuretanowym daszkiem, chroniąca przed szkodliwym promieniowaniem UV. Wykonana z elastycznego materiału Fastwick Extra Plus o bardzo dużej oddychalności i wysokim stopniu odprowadzania wilgoci. Jej ogromnym atutem jest to, że można ją złożyć i spakować do niewielkich rozmiarów, dzięki czemu zajmuje niewiele miejsca (można mieć ją zawsze przy sobie, np. w kieszeni), a po rozpakowaniu czapka powróci do swojego pierwotnego kształtu.
Doskonale sprawdzi się na co dzień, jak i podczas uprawiania sportów - biegania, jazdy na rowerze, treningów, trekkingu czy wspinaczki górskiej. Będzie przydatnym elementem wyposażenia plażowego.

Czapka PACK RUN CAP BUFF® wykonana jest z rozciągliwego w dwóch kierunkach, elastycznego materiału Fastwick Extra Plus. Włókno materiału zostało wykonane na wzór plastra miodu. Taka budowa zapewnia bardzo dobrą oddychalność oraz doskonałe odprowadzenie wilgoci z powierzchni ciała. Dodatkowo sprawia, że materiał bardzo szybko schnie.
W materiale zastosowano nowatorską nanotechnologię, dzięki której dłużej zachowuje on świeżość, nie chłonie zapachów i daje poczucie komfortu nawet przy dużym wysiłku fizycznym. A to wszystko dzięki jonom srebra, które hamują rozmnażanie i rozwój bakterii we włóknach materiału, co przeciwdziała powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Jony srebra są jednocześnie neutralne dla skóry, stąd też często wykorzystuje się ją do produkcji odzieży sportowej.

ONE SIZE