CAMELBAK EDDY KIDS 0,4L BIDON IZOLOWANY

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: NRMS157-8
  • Producent: CAMELBAK
  • Dostępność: Jest  (1 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 60,98 zł 75,00 zł

Kubek niekapek Camelbak Eddy Kids Insulated o pojemności 400 ml zaprojektowany został z myślą o najmłodszych użytkownikach (zalecany dla dzieci w wieku od 3 lat). Butelka posiada specjalny uchwyt, dzięki któremu można ją trzymać za pomocą jednego palca. Kubek Camelbak Eddy Kids Insulated jest całkowicie bezpieczny dla dzieci oraz łatwy w użyciu. Wykonany został z Tritanu wolnego od BPA/BPS/BPF, co sprawia, iż nie chłonie zapachów oraz smaków.
Posiada szczelny, wykonany z silikon klasy medycznej, wygodny w użyciu ustnik Bite Valve wraz z sprytnym zaworem blokujący odpływ napoju po każdym użyciu. Zapobiega to niekontrolowanej utracie napoju. Ustnik jest zintegrowany z rurką, znajdującą się wewnątrz butelki, dzięki czemu nie trzeba przechylać kubka by móc się napić. Kubek Camelbak Eddy Kids Insulated jest łatwy do obsłużenia przez małe rączki i bezproblemowy w czyszczeniu.
Wersja Insulated została wyposażona w podwójne ścianki, utrzymujące niską temperaturę napoju oraz zapobiegające skraplaniu się pary wodnej na zewnętrznej ściance.
Kubek z izolacją Camelbak Eddy Kids Insulated wykonany został z Tritanu wolnego od BPA/BPS/BPF, co sprawia, iż nie chłonie on zapachów oraz smaków, dzięki czemu jest łatwy w utrzymaniu. Tritan to nowy, super materiał, który jest łatwy do czyszczenia, nie wydziela szkodliwych związków i nie pochłania zapachów. Zachowuje się dokładnie jak szkło, jest tylko zdecydowanie bardziej wytrzymały. Wszystkie elementy można myć w zmywarce. Butelka przeznaczona dla dzieci, zabawna i łatwa w czyszczeniu, gotowa na każde małe i duże wyzwanie! Na rower, do szkoły, do plecaka, na wycieczki.

Pojemność 400 ml
Wysokość: 20 cm
Średnica: 7 cm
Waga 156 g
Dla dzieci w wieku od 3 lat
Produkt wolny od BPA/BPS/BP