WEERIDE DELUXE FOTELIK PRZEDNI

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: NRMS75-5
  • Producent: WEERIDE
  • Dostępność: Jest  (1 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 352,85 zł 434,00 zł

WeeRide to po prostu najlepsze rowerowe foteliki dla dzieci, które w najbardziej przyjazny sposób dają Twojemu dziecku wspaniałe doświadczenie z jazdy na rowerze. Pozwalają na utrzymanie stałej interakcji między dzieckiem i rodzicem podczas przejażdżki rowerem. Takich doznań w żaden sposób nie są w stanie oferować przestarzałe foteliki umieszczone z tyłu roweru.

Dzięki zastosowaniu specjalnej konstrukcji fotelika pasuje on prawie do każdego roweru! Nie ma tu znaczenia czy jest to rower damski czy męski, szosowy, crossowy, górski, turystyczny czy miejski, do każdego pasuje! Jest to możliwe poprzez zastosowanie innowacyjnego rozwiązania i umieszczenia fotelika na specjalnie zaprojektowanym stelażu. Stelaż montuje się tuż nad ramą roweru, z przodu pod główką kierownicy, z tyłu pod siodełkiem. Stelaż można regulować w każdej płaszczyźnie, długość, wysokość zamocowania aby uzyskać prawidłowy poziom. W zestawie są dodatkowe obręcze oraz dwa komplety śrub różnej długości aby dopasować do każdego rozmiaru grubości ramy roweru. Ważne – stelaż nie jest montowany bezpośrednio na ramie roweru, bo wzdłuż ramy biegną linki przerzutek i hamulców!


Na metalowym stelażu umieszcza się fotelik za pomocą specjalnej zakrętki. Trwa to kilka sekund, tak więc jeśli rodzic chce pojeździć bez dziecka fotelik może odpiąć bardzo szybko. Fotelik jest odpowiednio zaprojektowany aby utrzymywać wygodną pozycję dziecka oraz nie krępować ruchów rodzica. Dzięki temu jest małych rozmiarów. Fotelik ma 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które dodatkowo są regulowane dla różnego wieku dziecka. Fotelik ma podpórki na nogi, również z regulowaną wysokością. Siedzisko fotelika jest miękko wyściełane, przez co dziecko ma komfort podróżowania. Z przodu fotelika umieszczona jest specjalna innowacyjna podpórka,również wyściełana, dzięki temu dziecko może położyć główkę i się bezpiecznie zdrzemnąć. Podpórka ta też zwykle służy dzieciom do zabawy.
 
Zalety WeeRide :
 
Najbezpieczniejszy sposób podróżowania z dzieckiem
Dziecko jest widziane przez rodzica przez cały czas jazdy rowerem
Potrzeby dziecka mogą być wysłuchane i zobaczone
Dziecko może aktywnie uczestniczyć w podróży
Dziecko widzi otoczenie, a nie tylko plecy rodzica
Fotelik WeeRide nie przenosi środka ciężkości na tył roweru
Lepsza komunikacja między rodzicem i dzieckiem
Bardzo komfortowe i przyjemne doznanie z jazdy dla dzieci
Poprawa balansu ze względu na centralne położenie fotelika
Większe bezpieczeństwo ze względu na otaczające ramiona rodzica
Szybki system zdejmowania fotelika, gdy chcemy jechać samodzielnie
Podpórki na ręce i nogi dziecka
Tył roweru jest wolny do przewozu dodatkowych rzeczy
Dziecko może się zdrzemnąć dzięki podpórce
Niesamowita frajda dla dziecka i rodziców

Wiek od 1-4 lat
Do 15 kg