ATOMIC REVENT+ LP ROZ.51-55 (S)

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: NRMS2402-9
  • Producent: ATOMIC
  • Dostępność: Jest  (1 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 210,57 zł 259,00 zł

KASK renomowanej marki ATOMIC

model   ATOMIC REVLENT+ YELLOW

Drzewa, skały, lód… Wyzwaniem dla kasków all mountain jest to, że niebezpieczeństwo jest niemal na każdym kroku. Potrzebna jest naprawdę wszechstronna ochrona – taka, jaką oferuje kask Atomic Revent+ LF. Zestaw gwarantujących bezpieczeństwo rozwiązań umieszczono w modnej pełnej skorupie o niskim profilu. Skuteczność konstrukcji gwarantuje technologia in-mold, czyli trwałe połączenie skorupy i rdzenia EPS Holo, które zapewnia nawet 30% wyższą ochronę niż standardowe modele dostępne na rynku. Kask jest wyposażony w gwarantujący błyskawiczne dopasowanie system Atomic Live Fit (stąd LF w jego nazwie) oraz udoskonaloną wersję systemu regulacji wielkości 360°. Revent+ LF jest tak wygodny, że zapomnisz, że masz go na głowie.

OPIS:
SYSTEM AKTYWNEJ WENTYLACJI - System wentylacji kasku Xeed można dopasować do indywidualnych preferencji, zapewniając optymalną temperaturę wokół głowy.

WYŚCIÓŁKA 3M™ X-STATIC - Zaawansowana technicznie wyściółka ma właściwości bakteriobójcze i zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.

HOLO CORE - Ta unikalna struktura „wytłaczanki do jajek” tworzy rozszerzoną strefę zgniotu, aby zapewnić maksymalną amortyzację. Model ten wyposażono również w otwory wentylacyjne, dzięki czemu zapewnia ochłodę i jest lżejszy. A to oznacza do 30% wyższą ochronę przed uderzeniami, niż wymagają tego branżowe normy bezpieczeństwa.

360° FIT SYSTEM - Progresywny system 360° Fit System pozwala idealnie dopasować kask tak, aby pasował nie tylko do rozmiaru głowy, ale także jej kształtu. Aby uzyskać 100% wygodę, można również wyregulować wysokość kasku.

IN-MOLD SHELL - Kaski in-mold są bezpośrednio odlewane z formy. Pianka EPS jest formowana w skorupie PC, dzięki czemu uzyskuje się zapewniającą doskonałą ochronę, lekką konstrukcję.

Rozmiar - obwód głowy w cm:
       
             51 - 55 (S)