CRESSI REACTION EBS PŁETWY PASKOWE ROZ.XS-S

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: NRMS1482-9
  • Producent: CRESSI
  • Dostępność: Jest  (1 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 226,83 zł 279,00 zł

Płetwy Cressi Reaction EBS biało/różowe rozm. XS/S

Reaction to najnowsze płetwy nurkowe Cressi.
Są wyprodukowane z wykorzystaniem patentowanej technologii Cressi - modelowania w trzech materiałach.
Gwarantuje to niezrównaną wydajność.
Reaction posiada wiele funkcji obecnych już uprzednio w płetwach Rondinella:

- pióro rozszerzające się stopniowo, bezpośrednio z krawędzi kieszeni na stopę
- zróżnicowana gęstość pióra
- obramowanie wykonane z dwóch materiałów
- podeszwa wykonana całkowicie z materiału antypoślizgowego
- niezwykle wygodna kieszeń na stopę, zaprojektowana komputerowo
- innowacyjne klamry, zapobiegające przypadkowemu otwieraniu się

Do wszystkich tych wyjątkowych zalet Reaction dodaje nowe, dłuższe, elastyczniejsze i lżejsze pióro. Zapewnia ono doskonały napęd z minimalnym zmęczeniem mięśni i wydatkiem energii.

Rezultatem jest płetwa perfekcyjna dla nowoczesnych nurków - początkujących i profesjonalistów - lekka, łatwa w obsłudze, przyjazna dla użytkownika, a jednocześnie dająca znaczną szybkość.

Dzięki temu poradzisz sobie nawet w najbardziej krytycznych sytuacjach nurkowych.

Płetwy Reaction wyposażone są w przemyślaną i unikalną kompozycję rozwiązań technologicznych, która sprawia, że są nie do pobicia.

Materiał pióra nie jest tradycyjnym kopolimerem. Jest to polipropylen techniczny nowej generacji. Jest on znacznie bardziej reaktywny, elastyczny i niskoprofilowy. Pióro jest bardzo długie i zaprojektowane specjalnie dla uzyskania najlepszej relacji wysiłku do szybkości. Pióro rozszerza się bezpośrednio wzdłuż krawędzi stopy i ma powierzchnię użytkową 20% większą niż płetwy tradycyjne o piórze tej samej długości.

Gęstość pióra nie jest stała - zmniejsza się w kierunku krawędzi. Zapewnia to bardziej regularne i więKsze wyginanie się.

Obramowania boczne są wykonane z dwóch oddzielnych materiałów, rozchodzących się lub zachodzących na siebie w różnych obszarach pióra.

Komputerowo zaprojektowana kieszeń na stopę jest wykonana w całości z miękkich elastomerów. Zapewnia to stopie wyjątkowy komfort i optymalne dopasowanie. To przekłada się zaś na doskonałe wykorzystanie pracy nóg. Jednocześnie, dzięki stopie z szeroką podeszwą, płetwy można łatwo zdjąć na końcu nurkowania. Poza tym, płetwy nie ślizgają się, co ułatwia zakładanie ich na sucho i podczas opuszczania łodzi czy brzegu.

Sprawne, szybko zapinane, zginane klamry umożliwiają wybranie najdogodniejszej pozycji paska. System utrzymujący klamry na miejscu zapobiega ich przypadkowemu rozpięciu.

Zdumiewająca szybkość przy autentycznie umiarkowanym wysiłku.
Idealne zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych.
Tak jak wszystkie płetwy Cressi, Reaction sprawdzają się nie tylko w warunkach standardowych, ale także w trudnych sytuacjach awaryjnych.