CRESSI RONDINELLA BAG ROZ.35/36

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: NRMS1483-9
  • Producent: CRESSI
  • Dostępność: Jest  (1 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 72,36 zł 89,00 zł

Zestaw do pływania, nurkowania włoskiej firmy Cressi Sub, to wysoka jakość produktu za wyjątkowo przystępną cenę. W zestawie znajdzie się wszystko co początkujący wielbiciel nurkowania powinien posiadać w swoim ekwipunku.

Płetwy:
Tak jak w przypadku innych Płetw Cressi, tak i w Rondinelli pióro jest umieszczone na szczycie stopy zapewniając dużą siłę ciągu przy ograniczonym wysiłku mięśni. Stopa zaprojektowana komputerowo i wykonana z bardzo miękkiej termo-gumy, która się rozciąga zarówno wzdłuż jak i na boki, gwarantując idealne dopasowanie. Anatomiczny kształt stopy zapewnia duży komfort i nadają się do długiego użytkowania, pełne zabudowanie zapewnia wysoki poziom ochrony podczas pływania nawet w płytkiej wodzie czy w w pobliżu skał. Twarda podeszwa z dużymi wstawkami antypoślizgowi dla całkowitej ochrony stóp i do doskonałej transmisji wysiłku.
Unikalne krótkie pióro wykonane z bardzo lekkiego i wytrzymałego, a jednocześnie elastycznego tworzywa polipropylenu, który optymalizuje wydajność i stabilność, natomiast pionowe rowki kontrolują siłę gięcia.

Maska Onda
Maska do nurkowania jest niezbędnym elementem każdego nurka, poprawia widoczność pod wodą zapewnia ona duże pole widzenia i sprawia, że obraz staje się znacznie wyraźny, wizjer ze szkła hartowanego idealny do swobodnego nurkowania, kołnierz uszczelniający wykonany został z silikonu, dzięki czemu idealnie przylega do twarzy oraz zapobiega dostawaniu się wody do środka maski. Regulowany pasek pozwoli na precyzyjne dopasowanie do obwodu głowy oraz stopnień przylegania maski do twarzy.

Fajka Gringo
Podstawową funkcją fajki jest zwiększenie oddychalności pod wodą. Fajka Gringo o klasycznym wyglądzie w kształcie litery „J”, bez górnych i dolnych zaworów co znacznie wydłuża jej żywotność. Silikonowy antybakteryjny i ergonomiczny ustnik zapewnia łatwy wdech oraz wydech. Elastyczny i przesuwny zaczep umożliwi przymocowanie fajki do maski.