KURTKA JACK WOLFSKIN ARLAND 3IN1 M

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: NRMS57-22
  • Producent: JACK WOLFSKIN
  • Dostępność: Jest  (1 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 682,11 zł 839,00 zł

KURTKA JACK WOLFSKIN ARLAND 3IN1 M

ARLAND 3IN1 sprawdzi się podczas deszczu, śniegu i wiatru. Ta klasyczna kurtka 3 w 1 składa się z niezawodnej ochrony przed złą pogodą oraz z ciepłego polaru. Połączenie tych dwóch cech jest idealne na zimę – a przez resztę pór roku kurtki można nosić oddzielnie.

Kurtkę zewnętrzną wykonano z wytrzymałego materiału TEXAPORE, który naprawdę dużo zniesie i ochroni w zimną, wilgotną pogodę. Polarowa kurtka wewnętrzna zapewni niezawodne ocieplenie. Obie kurtki można nosić razem lub osobno – wystarczy zapiąć lub rozpiąć zamek błyskawiczny, by je połączyć lub rozłączyć.


Informacje dodatkowe:

kurtka zewnętrzna:
TEXAPORE MINI OTTOMAN 2L: wytrzymały, nieprzemakalny, wiatroszczelny i oddychający materiał zewnętrzny (nieprzemakalność: 10 000 mm* słupa wody, przepuszczalność pary wodnej: > 6000 g/m2/24 h**)
(zmierzona wg: * JIS L 1092; ** JIS L 1099 B-1)
regulacja obwodu u dołu
2 kieszenie na biodrach, kieszeń wewnętrzna
kaptur: odpinany, z możliwością regulacji pola widzenia i wielkości
kurtka wewnętrzna:
NANUK 200: ciepły i wytrzymały polar
rękawy z podszewką z tafty, która ułatwia wkładanie i zdejmowanie
2 kieszenie na biodrach

Kaptur odpinany z regulacją pola widzenia oraz regulowanym rozmiarem
Kieszenie 2 na biodrach, 1 wewnętrzna
Materiał TEXAPORE MINI OTTOMAN 2L (100% poliester)
Materiał wpinki NANUK 200 (100% poliester)
Membrana TEXAPORE (oddychalność > 6 000 g/m2/24 h; wodoodporność: 10 000 mm H2O)
Podszewka FUTURE DYE MESH LINNING (100% poliester), LOGO LINING TAFFETA- podszewka (100% poliester)
Podszewka wpinki TRICOT LINNING (100% poliester)
Technologie bluesign™, TEXAPORE, 100% PFC FREE, 3in1 SYSTEM SHORT, NANUK 200, Grüner Knopf
Marka Jack Wolfskin
Waga 1150 g (rozmiar M)
Kolor producenta grape leaf
Zamek systemowy 3in1 SHORT System Zip

TECHNOLOGIE:
bluesign® to certyfikat potwierdzający, że cały proces produkcyjny był monitorowany, nie zostały w nim wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na ludzkie zdrowie bądź środowisko. Zachowano także standardy Międzynarodowej Organizacji Pracy – przestrzegano zakazu pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mieli możliwość zrzeszania się, nie byli zmuszani do nadgodzin, otrzymali wynagrodzenie, a ich stanowiska pracy spełniały wymogi BHP.

TEXAPORE to autorska membrana Jack Wolfskin w standardowym wariancie. Materiały z rodziny TEXAPORE składają się z nienasiąkliwej tkaniny zewnętrznej oraz z naniesionej po stronie wewnętrznej nieprzemakalnej membrany PU lub powłoki PU. W zależności od rodzaju konstrukcji (2-, 2,5- lub 3-warstwowa) materiał może być uzupełniony od wewnątrz dodatkową podszewką.

Odzież i obuwie z TEXAPORE cechuje nieprzemakalność, wiatroszczelność i oddychalność.

Parametry techniczne:
odzież - nieprzemakalność: 10 000 mm* słupa wody, przepuszczalność pary wodnej: > 6 000 g/m2/24 h**,
obuwie - nieprzemakalność: 10 000 mm* słupa wody, przepuszczalność pary wodnej: > 3 400 g/m2/24 h**,

100% PFC FREE – podczas produkcji nie stosowano związków per- i polifluorowanych (PFC), które mają szkodliwy wpływ na środowisko naturalne i znacznie przyczyniają się do powstawania dziury ozonowej.

3in1 SYSTEM SHORT pozwala na łączenie ze sobą dwóch warstw odzieży, np. kurtki przeciwdeszczowej z rozpinanym polarem i noszenie ich na trzy sposoby. Warstwa wewnętrzna i zewnętrzna łączą się za pomocą zamków systemowych oraz pętelek i zatrzasków w okolicy rękawów i szyji, co zapobiega przesuwaniu się ich względem siebie oraz ułatwia zakładanie i zdjemowanie.
By obie warstwy do siebie pasowały, muszą posiadać zamek systemowy o tej samej długości – 3in1 SYSTEM SHORT będzie kompatrybilny tylko z drugim systemem SHORT.

NANUK 200 to dość gruby materiał polarowy (200 g/m2), zbudowany z drobnych włókien tworzących komory powietrzne, które zatrzymują ciepło wytwarzane przez organizm. Jest miękki w dotyku, wytrzymały, szybkoschnący i oddychający. Zapewnia bardzo dobrą ochronę przed zimnem.
„Nanuk” w języku Inuitów oznacza niedźwiedzia polarnego.

GRÜNER KNOPF, czyli „Zielony Guzik” to ekologiczny certyfikat odzieżowy wydawany przez niemiecki rząd dla produktów, które zostały wytworzone w sposób zrównoważony. Obejmuje 46 rygorystycznych kryteriów społecznych i środowiskowych (od emisji chemikaliów do standardu pracy), dotyczących nie tylko procesu produkcyjnego, ale też całego łańcucha dostaw i ogólnej działalności marki.