PŁASZCZ PUCHOWY JACK WOLFSKIN KYOTO COAT W ROZ.XL

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: NRMS56-22
  • Producent: JACK WOLFSKIN
  • Dostępność: Jest  (1 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 486,18 zł 598,00 zł

PŁASZCZ PUCHOWY JACK WOLFSKIN KYOTO COAT W ROZ.XL

Wyposażony w wypełnienie MICROGUARD SUPERLOFT płaszcz KYOTO COAT należy do najcieplejszych płaszczy zimowych. Wypełnienie z włókien syntetycznych pochodzących z recyklingu zapewnia bardzo dobry stosunek zatrzymywania ciepła do wagi. Jednocześnie jest ono zdecydowanie bardziej odporne na działanie wilgoci niż puch - niespodziewany przelotny deszcz nie jest więc problemem.

Materiał zewnętrzny płaszcza KYOTO niezawodnie chroni przed szalejącym wiatrem i jednocześnie jest oddychający. Jeśli natomiast pokaże się słońce, płaszcz można rozpiąć, zapewniając sobie swobodny wygląd.

Aby także głowa i szyja były odpowiednio chronione przed chłodnym zimowym powietrzem, wyposażyliśmy go w wyjątkowo duży, regulowany kaptur i kołnierz na zakładkę.

Informacje dodatkowe:

-STORMLOCK ECOSPHERE COTTON TOUCH: wytrzymała, elastyczna, wiatroszczelna, nienasiąkliwa i oddychająca tkanina wykonana z poliestru pochodzącego z recyklingu, przypominająca w dotyku bawełnę
-miękka podszewka z pochodzących z recyklingu mikrowłókien z nadrukowanym logo
-MICROGUARD SUPERLOFT ECOSPHERE (240 g/m2): wyjątkowo ciepłe, sprężyste wypełnienie z włókien syntetycznych pochodzących z recyklingu/ MICROGUARD SUPERLOFT ECOSPHERE (200 g/m2): wyjątkowo ciepłe, sprężyste wypełnienie z włókien syntetycznych pochodzących z recyklingu
-kaptur na stałe połączony z kurtką, z możliwością regulacji wielkości
-2 kieszenie na biodrach, kieszeń wewnętrzna
-regulacja obwodu u dołu

Kaptur-stały z regulowanym rozmiarem
Kieszenie-2 (na biodrach) 1 wewnętrzna
Materiał-STORMLOCK ECOSPHERE COTTON TOUCH (100% poliester z recyklingu)
Podszewka-LOGO LINING SOFTTOUCH TAFFETA ECOSPHERE (100% poliester z recyklingu)
Technologie-STORMLOCK, 100% PFC FREE, RECYCLED, Microguard Superloft Ecosphere
Wypełnienie uzupełniające-MICROGUARD SUPERLOFT ECOSPHERE 200g/m2 (100% poliester z recyklingu)
Wypełnienie ocieplające - MICROGUARD SUPERLOFT 240g/m2 (100% poliester)
Marka-Jack Wolfskin
Waga-1030 g (rozmiar S)
Kolor producenta-midnight blue

TECHNOLOGIE:
-STORMLOCK to technologia, która zapewnia 100% wiatroszczelność i dobrą oddychalność. Materiały typu STORMLOCK wykorzystywane są w polarach, spodniach, softshellach, kurtkach, czapkach i rękawiczkach.
-Softshelle z tą technologią są elastyczne i cechują się lepszą ochroną przed wodą niż klasyczne kurtki softshellowe.
-100% PFC FREE – podczas produkcji nie stosowano związków per- i polifluorowanych (PFC), które mają szkodliwy wpływ na środowisko naturalne i znacznie przyczyniają się do powstawania dziury ozonowej.
-RECYCLED informuje o tym, że produkt w całości lub w części został wykonany z materiałów pochodzących z recyklingu.
-MICROGUARD SUPERLOFT ECOSPHERE to nadzwyczaj lekka i sprężysta ocieplina syntetyczna wykonana w całości z włókien pochodzących z recyklingu – jedna z najcieplejszych w ofercie Jack Wolfskin. Charakteryzuje się bardzo wysoką izolacją termiczną, niezwykle szybko schnie, wydajnie odprowadza wilgoć, a mokra nie traci swoich właściwości.
-Ostateczny poziom izoloacji zależy zarówno od rodzaju wypełnienia, jak i jego grubości – w specyfikacji każdego produktu podana jest gramatura (g/m2).