THERM-IC WARMER 12V GRZAŁKA

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: NRMS1806-7
  • Producent: THERM-IC
  • Dostępność: Jest  (12 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 72,36 zł 89,00 zł

Elektryczna grzałka do butów i rękawic firmy THERM-IC. Urządzenie pozwala na szybkie wysuszenie i zagrzanie butów.
Przeznaczone na zasilnie 12V z gniazda zapalniczki samochodowej.
Wilgotne lub przemoczone buty rujnują cały dzień na stoku. Najlepszym rozwiązaniem na tego rodzaju problem jest szybkie wyschnięcie i zagrzanie butów. Firma Therm-Ic wyszła z rozwiązaniem na tego rodzaju problemy jest to Boot Warmer osiąga on odpowiednią temperature już w ciągu 5 minut. Buty narciarskie jak i snowboardowe dzięki Boot Warmer szybko ogrzeją twoje buty abyś nie stracił świetnej zabawy na stoku.

Nagrzewa buty i rękawice w kilka godzin z maksymalną ochroną materiału
Zachowuje maksymalny obieg ciepła
Posiada innowacyjny kształt 3D
Pasuje do wszystkich rozmiarów i rodzajów butów
Posiada system zapobiegający przed przegrzaniem
Przeciętna temperatura urządzenia podczas użycia wynosi około +65ºC
W ciągu 5 min osiąga odpowiednią temperaturę do użycia

Zastosowanie
Grzałkę THERM-IC Warmer wykorzystasz na stoku zimą, ale to nie jedyne zastosowanie tego produktu. Można go stosować do wszystkich rodzajów butów przez cały rok.
Latem dzięki grzałce można wysuszyć przepocone buty sportowe. Jesienią i wiosną grzałka skutecznie poradzi sobie z niekorzystną aurą, która przemacza obuwie.
Tradycyjne metody - takie jak suszenie na kaloryferze czy wystawianie na słońce nie tylko trwają kilkanaście godzin, po takim "zabiegu" but się mechaci i często w środku pozostaje dalej wilgotny - ponieważ ciepło nie jest rozprowadzane równomiernie. Grzałka Therm-ic eliminuje te problemy i może być stosowana wszędzie.
Dzięki wersji 12V urządzenie można podłączyć w samochodzie i suszyć obuwie od razu w terenie - wracając np. ze stoku do hotelu. Wersja ta przyda się też podczas wyjazdów na namiot - gdzie mokre obuwie potrafi zepsuć swoim zapachem cały wyjazd