UVEX COMANCHE TAKE OFF GOGLE

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: NRMS822-5
  • Producent: UVEX
  • Dostępność: Jest  (1 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 202,44 zł 249,00 zł

Gogle UVEX COMANCHE TAKE OFF to pierwsze na świecie gogle narciarskie z systemem wymiennej szyby magnetycznej. Model ten to sposób na szybką i wygodną zmianę szyby, w zależności od panujących warunków atmosferycznych. W zestawie dwie szyby, S1 oraz S3. Idealne dla osób noszących okulary korekcyjne.

Idealne do uprawiania wszelkiego rodzaju sportów zimowych

100% ochrona UVA, -B, -C, i promieniowaniem podczerwonym (IR)

Podwójne, sferyczne szyby wykonane metodą wtryskową

ANTI-FOG zabezpieczający wewnętrzną stronę soczewki przed zaparowaniem

Widoczność bez zniekształceń

Doskonały kontrast obrazu

Welurowa pianka wewnątrz oprawek

Antypoślizgowy pasek gogli

Bardzo giętka i elastyczna oprawka chroniąca przed uszkodzeniami i niebezpiecznymi odpryskami

Możliwość wyjęcia szyby oraz wymiany na inną

Kolor szyby: szyba S1 - przepuszczalność światła 43%-80%

Kolor szyby: szyba S3 - przepuszczalność światła 8-18%

W zestawie: woreczek ochronny, materiałowy pokrowiec na dodatkową szybę, pudełko kartonowe UVEX

Kolor: white/black

Obiektyw: double/litemirr red S1/S3

UWAGA!!!

BRAK SZYBKI DODATKOWEJ GOGLE Z JEDNA SZYBKĄ JAK NA ZDJĘCIU NR 2 !!!

TECHNOLOGIE ZASTOSOWANE W GOGLACH:

Unikalna technologia Supravision® zapewnia ochronę przed zarysowaniami oraz parowaniem szyb. Technologia Supravision® to także gwarancja 100% ochrony przed promieniowaniem UV.

Bezkompromisowa ochrona oczu! Filtr zawarty w szybie chroni ludzkie oko przed szkodliwym promieniowaniem UV i niebieskim światłem. Ochrona przed promieniowaniem UV jest również zawarta w oprawkach.

Zaawansowana technologia lustrzanych szyb to moda i funkcjonalność zarazem. Powłoka, składająca się z 18 warstw, to nie tylko modny wygląd, ale także całkowita ochrona przed promieniowaniem podczerwonym. Szkodliwe promienie podczerwone są skutecznie odbijane i nie stwarzają zagrożenia dla oka.

Szyby z polaryzacją absorbują i filtrują rozproszone światło oraz eliminują niepożądane refleksy. Niepożądane refleksy zamieniane są w przyjemne i odpowiednie dla oka światło. To efektywna ochrona nawet przy długotrwałym oddziaływaniu niekorzystnego światła.

Stała wentylacja oprawek to gwarancja doskonałej widoczności i ochrona przed parowaniem szyb.

Specjalna konstrukcja gogli oraz zewnętrznie umiejscowione zaczepy na pasku powodują, że gogle są kompatybilne z kaskiem, co zapewnia komfort i ochronę.

Nowatorska technologia magnetycznych szyb. Ciemna, zewnętrzna szyba może zostać umiejscowiona na podstawowej jaśniejszej szybie za pomocą malutkich magnesów. Dzięki temu w szybki sposób można dostosować kolor szyby do panujących warunków pogodowych. Szybka jest odporna na zarysowania i uszkodzenia.

Bez względu na rodzaj zabrudzenia, pot, krople wody czy kurz, okulary marki Uvex są wyjątkowo łatwe i szybkie w czyszczeniu. To gwarantuje czysty obraz przez cały czas, nawet w ekstremalnych warunkach.