KASK UVEX P1US PRO ROZ.52-55 (XS-S)

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: NRMS427-6
  • Producent: UVEX
  • Dostępność: Jest  (1 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 210,57 zł 259,00 zł

KASK rowerowy renomowanej marki UVEX

model   UVEX P1US PRO BLACK/GUN MAT

Opis:

HARDSHELL TECHNOLOGY - Największą przewagą technologii Uvex Hardshell jest kontrola klimatu wewnątrz kasku, która jest porównywalna do systemu kontroli temperatury ludzkiego ciała. Jest to możliwe dzięki kanałom wentylacyjnym, znajdującym się pomiędzy skorupą kasku a jego wnętrzem, co zapewnia stały dopływ świeżego powietrza. Dalece zaawansowany technologicznie materiał, działający podobnie do nowoczesnej i funkcjonalnej bielizny termoaktywnej, posiada znakomite właściwości odprowadzania wilgoci na zewnątrz przez kanały wentylacyjne. Dzięki temu głowa pozostaje sucha i ciepła jednocześnie. To zapewnia komfort przez cały dzień jazdy na nartach.

IAS 3D - Pozwala na dopasowanie kasku do kształtu głowy za pomocą jednej ręki. Regulacja wysokości oraz szerokości.

ZAPIĘCIE DO GOGLI - Wszystkie kaski narciarskie Uvex są wyposażone w specjalne zapięcie, dzięki któremu można pewnie przymocować gogle do kasku.

MONOMATIC SYSTEM - Komfortowy zamek, który pozwala na wielostopniową regulację za pomocą jednej ręki. Chroni przed przypadkowym odpięciem czy obróceniem w razie upadku. Pasek posiada komfortową wyściółkę, która nie uciska szyi.

NATURAL SOUND SYSTEM - Ochrona uszu dla najbardziej wymagających. Specjalna membrana z laboratoriów badawczych akustyki i dźwięku zapewnia komfortowe dopasowanie. Żaden podmuch wiatru nie jest słyszalny, jednocześnie dźwięki z otoczenia są niezakłócone.

Rozmiar - obwód głowy w cm:

   

        52 - 55